ASWA Group Danışmanlık A.Ş.

Şirketimiz 2017 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Türkiye, Ukrayna, Tanzanya, Fil Dişi Sahilleri, Kazakistan, Avusturalya dahil 30 ülkede direkt ve dolaylı olarak başta danışmanlık olmak üzere ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ana iş kollarımız:

  • Akıllı Şehir Geliştirme Projeleri ve Uygulamaları
  • Teknoloji Geliştirme ve İnovasyon Uygulamaları,
  • Ulaşım Planlama ve Trafik Mühendisliği,
  • Trafik tahmin, Havalimanı Planlama ve Geliştirme, Uçuş Hatları Planlama,
  • Yurtiçi ve Uluslararası Yatırım Danışmanlığı, Pazar Araştırma ve Geliştirme, Ürün Geliştirme
  • B2B ve B2C Ticari faaliyetler, Ürün Tedariği ve Satışı

 

ASWA Trade Online Satış Platformu:

Gerek yatırımcılar, gerek üreticiler ile yapmış olduğumuz yatırım stratejileri geliştirme, pazar araştırmaları, müşteri ve ürün segmentasyonları oluşturma, yeni pazarlara giriş ve büyüme çalışmaları akabinde Türkiye’de büyüme potansiyeli yüksek olan e-ticaret (internet üzerinden alışveriş) sektörüne girmiş bulunmaktayız.

Asıl amacımız Türkiye’deki üreticilerimizin müşterilere hem hızlı şekilde ulaşabilmesi hem de müşteriye ulaşırken ara basamakları azaltarak bu avantajı fiyatları yansıtması ve müşterilerin benzer ürünlerin uygun olarak internet ortamından satın alabilmelerini sağlamak.

İkinci ve daha önemli amacımız ise 80 Milyon luk bir nüfus gücüne sahip olan Türkiye’nin, içerde üretmiş oldukları ürünleri  hızlı, güvenilir bir şekilde rekabet edilebilir fiyatlarla uluslara arası pazarlarda satabilmelerine zemin hazırlamak. Şimdilik aswatrade.com Türkiye pazarında satış yapabilmekte, burada alacağı tecrübeler ile uluslararası pazarlara girecek şekilde alt yapısını hazır hale getirmektedir.

 

Saygılarımızla

ASWA Group Daışmanık A.Ş.