GARANTİ ŞARTLARI 

Aswatrade.com’ dan alacağınız tüm ürünler orjinaldir ve fatura karşılığı sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerin garantileri üretici firmalar veya yetkili distribütörler tarafından verilmektedir. 

Sitemizde satılan ürünler için adınıza kesilen faturaları ile birlikte ürünlerin kurumsal Çağrı Merkezlerini arayıp veya size en yakın olan yetkili dağıtım bayiine başvurarak oradan ücretsiz olarak yardım talep edebilirsiniz. 

Markaların sunmuş oldukları garanti kapsama koşulları markaların resmi sitelerinde veya ürün kutusunun içerisinden çıkan kullanım kılavuzunda yazar. 

Dayanıklı Tüketim Malları (beyaz eşya gibi)

Satın aldığınız ürün beyaz eşya sınıfı veya benzer bir sınıfa ait ise ürünlerin ilk kullanımı için (kurulum montaj) ilgili Marka yetkili servislerinden randevu almanız gerekmektedir. İlgili Markanın Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Arızalı ürünlerin bakımı ve onarımı Resmi olarak azami 30 iş günüdür. Bu konuda hakkında yine ilgili markaların çağrı merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Arızalı veya kusurlu ürünleri bize göndermeyiniz. İlgili markanın yetkili servislerine göndermeniz gerekmektedir.

Genel olarak Büyük Eşya ürünler 3 yıl, Elektronik ve Küçük Eşyalar ise 2 yıl garantilidir. Ek olarak Büyük Eşyada +4 yıl ek garanti daha satın alabilirsiniz. Bu işlemi ilgili marka yetkili servislerinden veya yetkili bayiilerinden temin edebilirsiniz.