AswaTrade olarak sizlere  7/24 hizmet vermek ve tereddütsüz bir şekilde yine sizler için her zamana ulaşılır olmak bizim en öncelikli görevimizdir.

Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

  1. Hafta İçi Her Gün: 09:00 – 18:00 saatleri arasında aşağıdaki telefon numaralarından : + 90 530 977 55 55 veya +90 543 221 14 14
  2. Web Sitemizde bulunan iletişim sayfasından her türlü görüş, öneri, soru ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sizlere en geç 1 iş günü içinde dönüş yapacağız.
  3. E-mail adresimiz olan info@aswatrade.com aracılığı ile de bizlere görüş, öneri, soru ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme veya eft/havale yolu ile ödeme olmak üzere 3 ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz. Detaylı bilgiler için Ödeme Yöntemleri”  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Alışverişi tamamlayıp ödemeyi de yapmışsanız satın almış olduğunu ürünler bulduğunuz yere göre anlaşmalı olduğumuz kurye/kargo şirketleri ile en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Detaylı bilgiler için Teslimat Ücretleri ve Süreleri” sayfasınız ziyaret ediniz.

İade veya Değişim Şartları

www.aswatrade.com ‘dan satılan tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler hızlı tüketim ürünü olup paketten açıldığında veya kullanılma durumu varsa kullanımı süresince deforme olursa, garanti kapsamına çıkar ve www.aswatrade.com sorumluluğu dışındadır. Satın aldığınız ürünün iadesi ve değişimi ile ilgili detaylı bilgiler için İade ve Değişim Şartları” sayfamızı ziyaret ediniz.

Garanti Şartları

Aswatrade.com’ dan alacağınız tüm ürünler orjinaldir ve fatura karşılığı sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerin garantileri üretici firmalar veya yetkili distribütörler tarafından verilmektedir. Detaylı bilgi almak için Garanti Şartları” sayfamızı ziyaret ediniz.

Satış Sözleşmesi

13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğu vardır ve bu sözleşmemizi Satış Sözleşmesi” sayfasında detaylı inceleyebilirsiniz.

Site Kullanım Şartları

Siz değerli müşterilerimize geniş bir ASWA Hizmetleri yelpazesi sunmaktayız ve bazen ek şartlar geçerli olabilmektedir. Bir ASWA Hizmeti’ni kullandığınızda  söz konusu ASWA Hizmeti için geçerli olan şartlara, kılavuz ilkelere ve koşullara da tabi olacaksınız. Bu Kullanım Koşulları ile Hizmet Şartları arasında çelişki olması halinde, söz konusu Hizmet Şartları uygulanacaktır. Detaylı bilgi için Kullanım Şartları”  sayfasınız ziyaret edebilirsiniz. 

Gizlilik ve Güvenlik

Hakkınızdaki bilgilerin nasıl kullanıldığını ve paylaşıldığını önemsediğinizi biliyoruz ve bunu dikkatli ve duyarlı bir şekilde sağlamamız konusunda bize gösterdiğiniz güveni takdir ediyoruz. Gizlilik Bildirimi, kişisel bilgilerinizi ASWA internet siteleri, ürünleri, hizmetleri ve uygulamaları aracılığı ile nasıl topladığımızı ve işlediğimizi içeren detaylı bilgileri “Gizlilik Bildirimi” sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısı

ASWA Group Danışmanlık A.Ş. (“ASWA veya Şirket” olarak anılacaktır) olarak müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, kiracılarımızın ve kiraya verenlerimizin başta temel hak ve özgürlüklerini korumak olmak üzere özel hayatlarına ilişkin gizliliğin korunması, bilgi güvenliğinin sağlanması ve korunmasına yönelik; “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazı” sını inceleyebilirsiniz.